Maxportal-logo

Hledat

Registrace do katalogu firem

Katalog firem MAXportál.cz nabízí jednoduchou a bezplatnou registraci českým živnostníkům a ekonomickým subjektům vlastnícím platné do kategorizovaného ručně třídeného seznamu firem. Každý zápis v katalogu má možnost zařazení do tří kategorií podle oboru činnosti a do dvou lokalit působnosti.

Zaregistrovaná firma se zobrazuje ve výpisu katalogu, dle kategorie, lokality nebo v kombinacích, ze kterých směruje odkaz na detail zápisu. Na detailu zápisu je uveden podrobný popis činnosti firmy a nabízených služeb. Je zde plná poštovní adresa uvedená při registraci do katalogu, telefonní a faxová čísla, emailová adresa, adresa webových stránek a GPS souřadnice adresy firmy, podle kterých se generuje náhled na mapě.

Registrace, vedení zápisu a aktualizace je zdarma, bez omezení

Registrací do katalogu firem získáváte plnohodnotný a bezplatný prostor v seznamu firem bez jakýchkoliv omezení. Zápis lze kdykoliv upravit (přidat logo firmy, webové stránky s přímým odkazem na Vaše stránky atd.).

Návod a tipy pro registraci

Je pravidlem, že údaje zadané při registraci, by měli odpovídat pravdivým údajům. Registrací Vaší firmy do ručně upravovaného seznamu firem vytváříte další reklamní kanál směrující k úspěšné propagaci na internetu.


Identifikační údaje

Údaje definující existenci podnikatelského subjektu jako je IČ nebo DIČ jsou ověřovány před samotným povolením firmy pro zobrazování v katalogu. Adresa by měla být celá a platná, tak jak je uvedena v živnostenském rejstříku.


Popisující informace o firmě

Krátký popis slouží k stručnému představení hlavní činnosti firmy. Může tím být výpis základních klíčových slov nebo jedna informační věta. Popis neboli popis činnosti, je prostor pro několik odstavců textu, informujícího návštěvníka stránky o konkrétních službách anebo nabízených produktech. Text by měl obsahovat diakritiku a interpunkci. V zásadě se doporučuje vyhnout se psaní VELKÝMI PÍSMENY, velkému množství vykřičníků „!!!“, používaní předložky „nej“ (nejlevnější, nejkvalitnější apod.) a podobným prohřeškům.